Každý musí snít

Záhadná stvoření

12. listopadu 2011 v 18:47 | Vanda |  Tajemno
Lochnesská příšera:
Již plno lidí spatřilo u jezera Loch Ness (Skotsko) podivného tvora který údajně žije v jeho hlubinách.Dokonce tuto ''příšeru'' i natočili nebo vyfotografovali! Boužel ze záběrů není vždy zřetelně vydět!Proto je tato Lochnesská příšera zvanná Nessie neobjasněnou záhadou!!!

obrázky:


Yetti:
Je asi stejná záhada jao lochness(pořád neobjasněná). Yetti neboli Big foot žije v himalájích. Ti kteří Big foota viděli ho popisují asi takhle: Je větší než člověk,vypadá jako něco mezi člověkem a gorilou.
Proč si yetti vysloužil přezdívku Big foot(velká noha)?proto že se našli velé otisy bosích nohou.


Obrázky:

Ufo:
Ufo je asi nejznámější záhada. Opět o ufu nic nevím , lidé jen zaznamenali na obloze divné létající stroje ve tvarutalíře. Mnozí tvrdí žeje unesli mimozemš´tané n výzkum co je na tom pravdy ale nevíme! plno lidí říká že na ufo nevěří jen proto že si nedovedou připustit že je nějaký tvor chytřejší než člověk!Někteří vědci podle nálezů tvrdí že mimozemš´tané řiletěli na Zem a naučili lidi vyrábět různé věci , nebo že to jsou liděé kteří odletěli do vesmíru a tam žijí a te´t se vrací! A ukazují nám jak jsou chytří (kruhy v obilí).


Obrázky:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Věříte že by i na jiné planetě mohl být život?

Určitě!
Možné to je.
nwm.
ne ne ne (podle mě).
nooooo

Komentáře

1 anna antošová | E-mail | 22. března 2017 v 16:33 | Reagovat

:-! to je blbost!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama