Každý musí snít

týrání zvířat

1. ledna 2011 v 23:46 | elfka Lawrin |  zvířata
Tolik bych toho chtěla napsat jenže mám málo času,takže k věci.
Zvířata ještě před námi osídlila naši Zemi,ze zvířat jsme se dokonce vyvinuli.
Po tu dobu co je lidstvo jsou nám na pomoc,na potravu,na zábavu.....
Prostě udržují rovnováhu na zemi.
A co my jak se k nim chováme.Řekla bych že stále hůř.Někteří lidé si asi myslí že,když zvířátka neumí mluvit a nechtějí ovládat celý svět  tak že jsou podřadná a může jim ubližovat.to je opravdu hnusné!Jasně znám lidi (a je jich dost) o kterých vím že by zvířatům nikdy neublížila(aspoň ne vědomě).Ale pak jsem slyšela i o hrozných tyranech.

tady je jeden můj příběh ze života(je trochu upravený,ale základ má stejný)


Klára byla venku.Jen tak se procházela v parku a užívala si podzimního slunce,kterého den ze dne ubývalo.Listy na stromech byly jako zlato jiné byly rudé jako krev.Najednou uslyšela škodolibý smích a řev.,,Co je to!" vylekala se.Přesto se rozhodla jít za hlasy.
Když dívka došla až tam odkud se ty hlasy ozývaly vyděsila se znova. Na místě byla partička puberťáků.Tři holky,pět kluků.Nic zvláštního.Hrozné bylo to co dělali.Měli u sebe asi pět malých křečíků,které mučili.kopali do nich,tahali je za uši,za tlapky,polívali je zvláštními tekutinami.A další opornosti.A u toho se skvěle bavili.Kláru nenapadlo nic jiného než zavolat polici,ale ta odmítla případ řešit.Klára se rozhodla řešit případ sama.Sebrala odvahu a na partičku zavolala,,Koukejte toho nechat,co vám ty křečci udělali že je mučíte." za odpověď se jí dostali jen sprosté urážky.
Dívka se rozběhla po parku.Prvního člověka kterého uviděla požádala o pomoc.Naštěstí ten člověk byl ochotný a pomohl jí.Když parta uviděla tu holku s nějakým chlapem,který jim už z dálky hrozil,tak se rozutekla.Klára však přišla pozdě dva tvorečkové už byli mrtví a ti ostatní se rozutekli....

Hustý co?
a to není jedinný případ
Teď končím,ale ještě o tom jistě něco písnu!


k
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama